Dorabianie zębatek, kół zębatych


Dorabianie kół zębatych na podstawie dokumentacji lub zużytych elementów


zębatka

W miarę użytkowania koła zębate we frezarkach, tokarkach czy wytaczarkach ulegają zużyciu. Aby maszyny te mogły być dalej wykorzystywane do różnych prac warsztatowych, wystarczy tylko wymienić te elementy. Dorabianie zębatek to jedna ze specjalizacji naszego zakładu. Wykonać możemy różnego rodzaju koła zębate – począwszy od najmniejszych, które wykorzystywane są w różnego rodzaju przekładniach, po te, które używane są np. w dużych maszynach budowlanych.

Dopasowujemy czas realizacji zamówienia do tego, jak szybko klient potrzebuje dorobionych zębatek. Koła zębate dorabiamy więc w trybie zwykłym i ekspresowym. Dzięki temu klient nie będzie miał niepotrzebnego przestoju w pracy.


Kilka słów o dorabianiu kół zębatych...


Ponieważ dysponujemy doświadczoną załogą specjalistów, do dorobienia kół zębatych wystarczy nam rysunek techniczny. Wykonać je możemy według dokumentacji wykonawczej przesłanej przez klienta (np. w formie fotografii) lub według wzoru. Dorabiamy również zębatki na podstawie zużytych kół dostarczonych przez zamawiającego. Każdy z tych produktów wyróżnia się doskonałymi właściwościami (wykonany jest bowiem z wysokiej jakości materiałów) i może być użytkowany bezawaryjnie przez dłuższy czas. Dorabianie kół zębatych odbywa się na nowoczesnych maszynach. Wykonujemy zlecenia na koła zębate walcowe o zębach prostych, skośnych, daszkowych lub z uzębieniem wewnętrznym oraz koła zębate stożkowe o zębach prostych, skośnych, krzywoliniowych, płaskich, a także na przekładnie walcowe i kątowe.


       Zakład Wielobranżowy "MIX"       Gola 33a      63-640 Bralin       tel. +48 (062) 7829-600       fax +48 (062) 7829-606       e-mail: zwmix@zwmix.pl