Części zamienne do obrabiarek 

Oferujemy szeroki wybór części zamiennych, akcesorii do różnego typu obrabiarek, tokarek.


Dostarczamy części zamienne oraz akcesoria do obrabiarek. Posiadamy w sprzedaży części do tokarek, frezarek, szlifierek, wiertarek i wielu innych.


W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdują się części do obrabiarek produkowane przez nas we własnym zakresie, a także te, które importujemy od rzetelnych i sprawdzonych producentów z zagranicy. Proponujemy Państwu m.in. części do tokarek, szlifierek, frezarek, wiertarek oraz akcesoria do wielu innych maszyn i urządzeń technologicznych. Sprowadzamy je m.in. z Czech, Słowacji, Bułgarii, Rosji, Niemiec, Korei. Części zamienne do obrabiarek nabywamy również od krajowych producentów. Posiadamy szerokie kontakty handlowe oraz współpracujemy z wieloma firmami, które od lat są wiodącymi producentami i mogą poszczycić się sprawdzonymi częściami montowanymi w tokarkach i innych maszynach. Dzięki temu, możemy Państwu zaproponować naprawdę bogaty wybór znakomitych części zamiennych do obrabiarek różnego typu.

Jak już wspomnieliśmy, niektóre części zamienne do obrabiarek są produkowane w naszym przedsiębiorstwie. Są to m.in. koła zębate, śruby, wałki, wrzeciona, tuleje i koła pasowe. Ponadto, efektem pracy naszej nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej są także akcesoria do obrabiarek, wśród których znajdują się osłony, prowadniki kabli, zgarniacze wiórów. W grupie osłon możemy wyróżnić osłonę teleskopową, fartuchową oraz harmonijkową. Każdy etap produkcji objęty jest ścisłą kontrolą jakości. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować precyzyjnie wykonane, cechujące się wysoką niezawodnością części oraz akcesoria do tokarek, frezarek, szlifierek, wiertarek i innych obrabiarek.

Oferujemy następujące części zamienne do obrabiarek:

  • koła i przekładnie zębate w pełnym zakresie,
  • różnego typu osie, trzpienie, śruby, tuleje, wrzeciona,
  • wałki, nakrętki,
  • sprzęgła oraz hamulce

oraz wiele, wiele innych części do tokarek, frezarek, szlifierek, wytaczarek.

Wszystkie części zamienne do obrabiarek, podobnie jak elementy do innych maszyn objęte są ochroną gwarancyjną. W ten sposób mogą być Państwo spokojni, że nasze części służyć będą przez wiele lat. Poza sprzedażą takich elementów urządzeń, jak koła zębate, trzpienie, czy tuleje jesteśmy w stanie doradzić, jakie części najbardziej sprawdzą się w danym typie urządzenia. Poza sprzedażą podejmiemy się również kapitalnego remontu maszyn. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalające na szybką naprawę sprzętu, dzięki czemu nie będą Państwo narażeni na długie przestoje w pracy dostarczonych do nas maszyn. Krótki czas realizacji i przystępne ceny to cechy, które zapewniają nam niewątpliwą przewagę nad konkurencją.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty akcesoriów do tokarek i innych urządzeń. Gwarantujemy atrakcyjne ceny części do obrabiarek, w tym do tokarek oraz profesjonalne doradztwo na etapie planowania zakupu odpowiedniego produktu. Jednocześnie informujemy, że jeżeli zakup i wymiana zepsutej lub zużytej części do tokarki, szlifierki, frezarki itp. nie rozwiąże problemu niedziałającej maszyny, wówczas zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie dokonywania napraw różnego typu obrabiarek. Zajmiemy się Państwa maszyną kompleksowo. Odnajdziemy źródło awarii w obrabiarce oraz dokonamy niezbędnych modernizacji.

Zachęcamy do konsultacji z naszymi pracownikami. Są oni w stanie dobrać optymalnie zamienne akcesoria do obrabiarek i odpowiednie części do tokarek, tak by przywrócić urządzeniom pełną funkcjonalność. Długie lata spędzone w tej branży pozwoliły nam wypracować sobie odpowiednie kontakty biznesowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny części do obrabiarek różnego typu. Dlatego też zachęcamy do kontaktu zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Podejmiemy się realizacji praktycznie każdego zlecenia.

Jeśli nasza oferta, obejmująca części zamienne, wzbudziła Państwa zainteresowanie i chcielibyście z niej skorzystać, zapraszamy do kontaktu. Wszystkie akcesoria do obrabiarek dostarczamy Państwu najszybciej jak się da.


       Zakład Wielobranżowy "MIX"       Gola 33a      63-640 Bralin       tel. +48 (062) 7829-600       fax +48 (062) 7829-606       e-mail: zwmix@zwmix.pl