CZĘŚCI DO PRAS I GILOTYN

Części do pras i gilotyn

 

Oferujemy wyjątkowo szeroki wybór oryginalnych części i oprzyrządowania do gilotyn do metalu produkcji polskiej, czeskiej, rosyjskiej i tureckiej, do gilotyn firm takich jak: PLASOMAT, STROJARNE PIESOK, DURMA, ERMAK. Dostarczamy przede wszystkim nowe szlifowane i hartowane noże do nożyc gilotynowych do cięcia stali zwyklej i nierdzewnej. Oprócz standardowych noży, wykonujemy również noże gilotynowe na zamówienie, na podstawie dostarczonych rysunków wykonawczych bądź wzorów od Klienta.

Od wielu lat świadczymy również usługi ostrzenia noży gilotynowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybkość wykonania oraz najwyższą jakość usługi. Koszty szlifowania ustalane są indywidualnie po weryfikacji noży.

Do gilotyn polskich serii NG, NGH i czeskich serii NTE, CNTA, w stałej sprzedaży posiadamy: komplety uszczelnień, szczotko-trzymacze 1- i 2-ramienne, oryginalne sprężyny, listwy dociskowe, liczniki ustawienia noży i położenia zderzaka; sprzęgła i hamulce hydrauliczne, pneumatyczne, tarcze hamulcowe cierne, okładziny, łożyska, sworznie, instrukcje obsługi i wiele innych części i akcesoriów. Wykonujemy również na gotowo nowe tarcze sprzęgłowe/hamulcowe, oferujemy usługę wymiany zużytej okładziny ciernej na tarczach lub też dostarczamy do klienta same okładziny na wymiar.

potrzebujesz więcej informacji

skontaktuj się z nami

odpowiemy najszybciej jak to możliwe