EXPORT-IMPORT

IMPORT-EXPORT
Liczne kontakty handlowe z partnerami zagranicznymi umożliwiają nam realizację zadań związanych z importem części zamiennych, podzespołów maszyn i części do obrabiarek produkcji czeskiej, niemieckiej, rosyjskiej i bułgarskiej.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych wiodących producentów branży obrabiarkowej. Importujemy oryginalne części zamienne do czeskich obrabiarek do metalu takich jak: tokarki serii SV, SN32 i 40 oraz SUI, frezarki FG czy FGU, wytaczarki W100, WF, szlifierki BUC i BUB. Dostarczamy części i podzespoły do frezarek Heckert serii FU, FW i FSS.

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami maszyn ze Wschodu, możemy dostarczyć praktycznie każdą część do obrabiarek rosyjskich takich jak tokarki 1M63, 1M65, 1K62, 16K20, 1512, 1516, 1525, 1532, frezarki 6P81, 6P83, wiertarki 2H125, 2H135, 2M55, 2A554, 2A576, szlifierki serii 3G71, 3M173, 3M174, 3L722, oryginalne noże do gilotyn typu H3222A.

Oprócz stałej oferty, sprowadzamy również części i całe podzespoły na specjalne zamówienie Klienta. Do naszych ścisłych kooperantów należy między innymi czeski producent sprzęgieł, hamulców i motoreduktorów przemysłowych: PSP Pohony. Jako ich oficjalny autoryzowany przedstawiciel, stanowimy główny punkt zaopatrzenia w jego produkty na terenie Europy Środkowej i Wschodniej (patrz sprzęgła i hamulce).

Działalność exportowa związana jest z obecnym na rynkach wschodnich i zachodnich zapotrzebowaniem na części zamienne do obrabiarek znanych polskich producentów: Avia Warszawa, FAT Wrocław, FUM Poręba, Jotes Łódź, Jafo Jarocin, Defum Dąbrowa, Ponar-Remo Kępno, Famot Pleszew, HCP Cegielski, Mechanicy Pruszków, Chofum Chocianów, Rafamet Kuźnia, Ponar
Andrychów, FUM Tarnów i inne. Nasze części wysyłamy w każdy zakątek świata.

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz pracy jako:

ELEKTRONIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALU
ELEKTRYK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALU
OPERATOR TOKAREK I FREZAREK KONWENCJONALNYCH I CNC

Doświadczenie w pracy na obrabiarkach konwencjonalnych mile widziane.
Szukamy również młodych ludzi z możliwością przyuczenia do zawodu.

APLIKUJ

potrzebujesz więcej informacji

skontaktuj się z nami

odpowiemy najszybciej jak to możliwe