O NAS

Działamy na rynku od 1989 r.

i chętnie dzielimy się z Wami naszym 30-letnim doświadczeniem w branży obrabiarek do metalu. Od lat, z powodzeniem serwisujemy, remontujemy i modernizujemy Wasze maszyny. Pomagamy również w projektowaniu nowych rozwiązań dla produkcji i obróbki.

Kontakt

Nasz rozbudowany park maszynowy

jest regularnie unowocześniany, zgodnie z najnowszymi trendami tak, aby zoptymalizować koszty i zachować najwyższą jakość produkcji. Produkujemy części maszyn standardowe i na zamówienie oraz oferujemy usługi obróbki skrawaniem.

Kontakt

Zapewniamy natychmiastową pomoc w dostawie części

zamiennych, akcesoriów i oprzyrządowania do obrabiarek. Systematycznie zaopatrujemy nasze magazyny, aby móc natychmiastowo reagować w sytuacjach awaryjnych. Nasi technolodzy od lat doradzają Wam w wyborze takich części zamiennych, aby gwarantowały najbardziej wydajną pracę.

Kontakt

O NAS
Zakład Wielobranżowy “MIX” powstał w 1983 r. Dziś, po ponad 30 latach istnienia na polskim rynku, z dumą możemy mówić o swoich dotychczasowych doświadczeniach i osiągnięciach, które dały nam mocne fundamenty na rynku maszyn do obróbki metalu. Swoją pozycję w tej branży zawdzięczamy konsekwentnemu budowaniu pozycji lidera, opartemu na wieloletnim doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników oraz umacnianiu więzi z naszymi długoletnimi partnerami biznesowymi.

I
Wśród naszych znakomitych Klientów znajdują się między innymi ci, którzy wydobywają węgiel i zajmują się przemysłem paliwowym; ci, którzy budują maszyny i urządzenia przemysłowe, stawiają mosty i budują drogi. Każdemu z nich, dajemy możliwość wyboru produktów i usług najwyższej jakości, takich, które najlepiej odpowiedzą na ich potrzeby i oczekiwania.

I
Na początku działalności, nasza firma związana była z branżą budowlaną i maszynową – zajmowała się produkcją materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych oraz ich dystrybucją na rynku krajowym.

I
W międzyczasie, podejmując współpracę z firmami z sektora usług telekomunikacyjnych, wykonaliśmy i zmontowaliśmy dla operatorów polskiej telefonii komórkowej: Polkomtel S.A i PTC Era, konstrukcje stalowe oraz uczestniczyliśmy w budowie dla amerykańskiej firmy AT&T światłowodowej sieci telekomunikacyjnej.

I
Od zawsze jednak, profil działalności naszej firmy wyznaczała przede wszystkim branża maszyn do obróbki metalu. Z każdym rokiem umacniamy na rynku krajowym i zagranicznym swoją pozycję producenta i dostawcy części zamiennych dla maszyn związanych z przemysłem maszynowym oraz innymi dziedzinami gospodarki.

I
Dysponujemy ogromnymi magazynami części i oprzyrządowania do obrabiarek do metalu. Specjalizujemy się w doborze sprzęgieł i hamulców do obrabiarek do metalu oraz innych maszyn i
urządzeń przemysłowych. Nasze magazyny uzupełniamy regularnie, tak aby móc natychmiastowo zadziałać w sytuacji awaryjnej.

I
Serwisujemy, remontujemy i modernizujemy obrabiarki do metalu. Mając na względzie różne potrzeby klientów oferujemy szeroki asortyment produkcji i usług. Podejmujemy się specjalistycznych
prac konstrukcyjnych i modernizacyjnych wg własnej dokumentacji lub na życzenie klienta. Przeprowadzamy remonty kapitalne obrabiarek do metalu wraz z modernizacją i dostosowaniem do minimalnych wymagań BHP. Podpowiadamy, jak zoptymalizować wydajność maszyny, a tym samym usprawnić proces produkcyjny.

I
Kontakty handlowe na skalę międzynarodową umożliwiają nam realizację zadań związanych z importem trudnodostępnych części do obrabiarek do metalu.

I
Dysponując wykwalifikowaną kadrą pracowniczą zapewniamy profesjonalną i szybką realizację zamówień. Ponieważ zaufanie i satysfakcja Klienta są dla nas sprawą priorytetową, dokładamy wszelkich starań, by oferowane usługi zgodne były z Waszymi oczekiwaniami.
Jesteśmy tu dla Was.
ZW „MIX”

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz pracy jako:

ELEKTRONIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALU
ELEKTRYK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALU
OPERATOR TOKAREK I FREZAREK KONWENCJONALNYCH I CNC

Doświadczenie w pracy na obrabiarkach konwencjonalnych mile widziane.
Szukamy również młodych ludzi z możliwością przyuczenia do zawodu.

APLIKUJ

potrzebujesz więcej informacji

skontaktuj się z nami

odpowiemy najszybciej jak to możliwe