O Firmie


Zakład Wielobranżowy "MIX" powstał w 1983 r. Od początku nasza firma związana była z branżą budowlaną i maszynową - zajmowała się produkcją materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych oraz ich dystrybucją na rynku krajowym.

Podejmując współpracę z firmami z sektora usług telekomunikacyjnych wykonaliśmy i zmontowaliśmy dla operatorów polskiej telefonii komórkowej: Polkomtel S.A i PTC Era konstrukcje stalowe oraz uczestniczyliśmy w budowie dla amerykańskiej firmy AT&T światłowodowej sieci telekomunikacyjnej.

Obecnie profil działalności naszej firmy wyznacza przede wszystkim branża maszynowa. Z każdym rokiem umacniamy na rynku krajowym i zagranicznym swoją pozycję producenta i dostawcy części zamiennych dla maszyn związanych z przemysłem maszynowym oraz innymi dziedzinami gospodarki.

Uwzględniając różne potrzeby klientów oferujemy szeroki asortyment produkcji i usług. Podejmujemy się specjalistycznych prac konstrukcyjnych i modernizacyjnych wg własnej dokumentacji lub na życzenie klienta.

Kontakty handlowe na skalę międzynarodową umożliwiają nam realizację zadań związanych z importem trudnodostępnych części do maszyn. Pozycję Zakładu wzmacnia dodatkowo coroczna promocja towarów i usług na targach branżowych.

Dysponując wykwalifikowaną kadrą pracowniczą zapewniamy profesjonalną i szybką realizację zamówień. Ponieważ zaufanie i satysfakcja klienta są dla nas sprawą priorytetową, dokładamy wszelkich starań, by oferty zgodne były z jego oczekiwaniami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


       Zakład Wielobranżowy "MIX"       Gola 33a      63-640 Bralin       tel. +48 (062) 7829-600       fax +48 (062) 7829-606       e-mail: zwmix@zwmix.pl