PRODUKCJA

Zapewniamy natychmiastową pomoc w dostawie części

zamiennych, akcesoriów i oprzyrządowania do obrabiarek. Systematycznie zaopatrujemy nasze magazyny, aby móc natychmiastowo reagować w sytuacjach awaryjnych. Nasi technolodzy od lat doradzają Wam w wyborze takich części zamiennych, aby gwarantowały najbardziej wydajną pracę.

Kontakt

PRODUKCJA
Wytwarzanie części mechanicznych, podzespołów i komponentów maszyn – przede wszystkim do obrabiarek do metalu – już od samego początku stanowiło ważny element naszej działalności.

Nasza produkcja obejmuje nie tylko części maszyn, które wykonujemy na własne potrzeby oraz na potrzeby realizowanych przez nas projektów, ale również części wykonywane na zamówienie, na podstawie przekazanych rysunków lub też oryginalnej części dostarczonej przez Klienta.

Zapewniamy nie tylko obróbkę mechaniczną, ale również hartowanie, ulepszanie cieplne, nawęglanie, azotowanie i inne procesy technologiczne, których wymaga wykonanie gotowej części.

W stałej produkcji znajdują się śruby trapezowe i nakrętki brązowe, koła zębate – w pełnym zakresie; wałki, śruby, tuleje, wrzeciona, koła pasowe, noże gilotynowe, imaki do tokarek oraz wile innych części i komponentów do obrabiarek do metalu.

Ważnym elementem naszej produkcji są też płytki sprzęgłowe i hamulcowe do różnych typów i wielkości sprzęgieł i hamulców. Wykonujemy płytki stalowe, ze spiekiem i z okładziną cierną; osłony do obrabiarek – sztywne i elastyczne, teleskopowe, harmonijkowe, mieszkowe, fartuchowe; zgarniacze wiórów, kołki, wpusty, tuleje łożyskowane i wiele innych.

W naszym parku maszynowym znajdują się zarówno maszyny konwencjonalne, jak i sterowane numerycznie. Dysponujemy rozbudowanym biurem technologicznym, dzięki czemu możemy łatwo sprostać coraz wyższym wymaganiom naszych Klientów, zarówno pod względem jakości, jak i konkurencyjności oferowanych części i komponentów obrabiarek.

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz pracy jako:

ELEKTRONIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALU
ELEKTRYK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALU
OPERATOR TOKAREK I FREZAREK KONWENCJONALNYCH I CNC

Doświadczenie w pracy na obrabiarkach konwencjonalnych mile widziane.
Szukamy również młodych ludzi z możliwością przyuczenia do zawodu.

APLIKUJ

potrzebujesz więcej informacji

skontaktuj się z nami

odpowiemy najszybciej jak to możliwe