Oferujemy szeroki wybór śrub pociągowych oraz innych do różnego rodzaju obrabiarek.


Posiadamy w sprzedaży m.in. śruby pociągowe do tokarek, a także wiele innych części zamiennych.


W naszym asortymencie odnajdziecie Państwo szereg rodzajów części zamiennych - w tym m.in. śruby - do tokarek, frezarek, szlifierek, wytaczarek i innych typów obrabiarek. Importujemy je dla Państwa z różnych krajów, nabywamy je od polskich firm lub produkujemy we własnym zakresie. W każdym z tych przypadków, niezależnie od pochodzenia danego elementu zapewniamy, że są to śruby cechujące się wysoką jakością wykonania. W naszym przedsiębiorstwie funkcjonuje nowoczesna, zaawansowana technologicznie linia produkcyjna, która pozwala nam zaoferować Państwu solidne, wykonane pod ścisłą kontrolą jakości części zamienne różnego typu - śruby pociągowe, nakrętki, tuleje, wałki, wrzeciona, koła zębate i wiele, wiele innych.

Oferowane przez nas śruby do tokarek - kulowe, pociągowe oraz inne rodzaje śrub wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami oraz korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Są to elementy wykonane z zachowaniem najwyższych standardów produkcji, których koszt zakupu kształtuje się na bardzo racjonalnym poziomie. Atrakcyjna cenowo oferta, w której dostępne są m.in. śruby do tokarek, frezarek, szlifierek, wytaczarek i innych typów obrabiarek to niejedyny atut naszego przedsiębiorstwa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą. Doradzamy w wyborze odpowiednich części zamiennych do tokarek, instruujemy jak prawidłowo stosować części zamienne, serwisujemy obrabiarki, dokonujemy napraw i modernizacji maszyn oraz urządzeń. To tylko przykładowe nasze możliwości. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksowym profilem naszej działalności i sprawdzenia specyfikacji świadczonych przez nas usług.

Każdy typ śruby do tokarek, w tym pociągowe i innych obrabiarek wymaga odpowiedniej konserwacji. Aby maszyna mogła pracować wydajnie i efektywnie, należy dokonywać jej okresowych przeglądów. Zarówno śruby pociągowe, jak też innego rodzaju z biegiem czasu mogą ulec zużyciu. Należy zatem stale kontrolować stan techniczny nie tylko tych elementów, ale także wszystkich innych części zamiennych. Jeśli natomiast zajdzie potrzeba wymiany starych części w tokarkach czy innych urządzeniach na nowe, w naszej ofercie odnajdziecie Państwo praktycznie wszystko to, co jest niezbędne do właściwego działania obrabiarek. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


       Zakład Wielobranżowy "MIX"       Gola 33a      63-640 Bralin       tel. +48 (062) 7829-600       fax +48 (062) 7829-606       e-mail: zwmix@zwmix.pl