USŁUGI

USŁUGI
Jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizujemy się w serwisowaniu i remontach obrabiarek do metalu. Nasza oferta obejmuje: remonty kapitalne i modernizację maszyn, przeglądy okresowe i serwis, naprawy poszczególnych podzespołów, remonty średnie z ustawieniem geometrii, dostosowanie obrabiarek do minimalnych wymagań BHP. Świadczymy również usługi w zakresie wyjazdów serwisowych do Klienta w sytuacjach awaryjnych.

Zajmujemy się przede wszystkim obrabiarkami produkcji polskiej, czeskiej, słowackiej i rosyjskiej, tj.: tokarki FAT Wrocław, FUM Poręba, Chofum Chocianów, SEDIN; frezarki Heckert, JAFO Jarocin, AVIA Warszawa, MECHANICY Pruszków; szlifierki JOTES Łódź, Schaudt; wytaczarki DEFUM Dąbrowa Górnicza, UNION; gilotyny LIPTOVSKE STROJARNE; prasy SMERAL.

Produkujemy części zamienne na potrzeby własnych projektów oraz na zamówienie. Świadczymy również usługi w zakresie naprawy zespołów pompowych, agregatów, pomp w zakresie hydrauliki siłowej i smarowniczej, naprawę sprzęgieł i hamulców.

Każdemu Klientowi zapewniamy pomoc techniczną, konsultacje telefoniczne i serwis pogwarancyjny.

Zajmujemy się również doradztwem technicznym, które obejmuje całokształt stosowanych typów i rodzajów sprzęgieł i hamulców oraz ewentualnego zastosowania zamienników w obrabiarkach do metalu. W dziedzinie hydrauliki maszyn, urządzeń i obrabiarek udzielamy instrukcji i zasad stosowania elementów układów hydraulicznych, sterowania, smarowania i
chłodzenia.

Nasze biuro technologiczne, to zespół doświadczonych profesjonalistów w swojej dziedzinie, którzy dla naszych Klientów przygotowują szczegółowe projekty zastosowania układu centralnego smarowania w obrabiarkach, wyposażenia maszyn w cyfrowe układy odczytu położenia (na bazie liniałów optycznych lub magnetycznych), a także kompleksowy plan doprowadzenia obrabiarki do stanu zgodności z minimalnymi wymaganiami BHP (dobór i założenie osłon bezpieczeństwa, wyłączników awaryjnych, ocena zgodności).

Oprócz zespołu wspaniałych pracowników i zaplecza maszynowego, posiadamy do dyspozycji ogromny zasób sprzęgieł i hamulców, akcesoriów do maszyn i części zamiennych, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi – od pomysłu do realizacji.

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz pracy jako:

ELEKTRONIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALU
ELEKTRYK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALU
OPERATOR TOKAREK I FREZAREK KONWENCJONALNYCH I CNC

Doświadczenie w pracy na obrabiarkach konwencjonalnych mile widziane.
Szukamy również młodych ludzi z możliwością przyuczenia do zawodu.

APLIKUJ

potrzebujesz więcej informacji

skontaktuj się z nami

odpowiemy najszybciej jak to możliwe